nasice.hr
Vijesti

Na Lapovcu se održava 14. Međunarodni kup jadransko – podunavskih zemalja u lovu šarana i amura

U Mjesnom domu u Zoljanu jučer je otvoren 14. Međunarodni kup jadransko – podunavskih zemalja u lovu šarana i amura. Organizatori natjecanja su Hrvatski športski ribolovni savez i ŠUD „Šaran”, a pokrovitelji Grad Našice te Ministarstvo turizma i sporta. Kup se održava na jezeru Lapovac, kreće danas i trajat će sve do subote. Na njemu se natječe deset ekipa iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije i Crne Gore koje će ukupno provesti 52 sata u ribolovu.

  • Zahvalio bi se ŠUD-u „Šaran“, a posebno predsjedniku Branimiru Vidiću na mukotrpnom radu te na održavanju našeg jezera Lapovac kao i na promociji Grada Našica svojim međunarodnim uspjesima. Ovaj kup je 14. po redu i međunarodnog je karaktera stoga mi je danas bila prilika pozdraviti i drage goste iz susjednih zemalja te im reći kako nam je želja da iz Našica odu s lijepim uspomenama. – rekao je gradonačelnik.

Na jučerašnjem događaju najavljeno je i potencijalno održavanje sljedećeg svjetskog prvenstva u Našicama.

Foto: Radio Našice  TV Našice

Više iz kategorije

Udrugama s područja Grada Našica dodijeljeno ukupno 59.400,00 eura

Tomislava Justic

Optimizacijom javne rasvjete mjesečni računi smanjeni za oko 50%

Novi koraci za sigurnije prometovanje u Jelisavcu – stižu mjerači brzine

nasice.hr
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.