nasice.hr
Vijesti

Čestitka gradonačelnika povodom Međunarodnog dana mladih

Povodom Međunarodnog dana mladih gradonačelnik Krešimir Kašuba uputio je sljedeću čestitku:

Međunarodni dan mladih obilježava se s ciljem podizanja svijesti o značenju mladih za današnje društvo, te prepoznavanju mladih kao važnog partnera za postizanje pozitivnih društvenih promjena. Naš grad primjer je odlične suradnje svih dobnih skupina, među kojima su upravo mladi oni najaktivniji. Oni pokreću inicijative i provode ih što možemo vidjeti po našim udrugama i brojnim volonterima, ali nižu i velike uspjehe, školske i sportske. Povodom njihovog Dana želim im reći hvala na uključenosti u zajednicu te ih potaknuti da budu još aktivniji i kreativniji. – poručio je gradonačelnik.

Više iz kategorije

Čestitka liječnicima povodom blagdana svetog Luke evanđeliste – zaštitnika liječnika

Ivona

Veliki broj sudionika bit će dio festivala Dani slavonske šume

Ivona

Marljivom mladom Valentinu Čolak Grad Našice uručio laptop, vrijednu donaciju koja će mu pomoći u njegovom budućem radu

Marac