nasice.hr
Vijesti

Međunarodni dan primalja

Gradonačelnik Krešimir Kašuba uputio je danas čestitke povodom Međunarodnog dana primalja svim primaljama, a posebno onima koje rade u Općoj županijskoj bolnici Našice:

Drage primalje,

u ime Grada Našica i svoje osobno ime, upućujem vam najiskrenije čestitke povodom 5. svibnja, Međunarodnog dana primalja.

Vaš poziv jedan je od najplemenitijih i najodgovornijih koje netko može odabrati. Vi ste prvi glas podrške novim majkama i prve ruke koje prihvaćaju naše najmlađe sugrađane, donoseći mir i sigurnost u trenucima rađanja novog života.

Koristim ovu prigodu da se zahvalim svim primaljama Opće županijske bolnice Našice na svemu što svakodnevno čine za naše trudnice, majke i novorođenčad. Hvala Vam na empatiji, stručnosti i neprocjenjivom doprinosu svakoj obitelji.

Sretan Međunarodni dan primalja!

Više iz kategorije

Čestitka povodom Svjetskog dana učitelja i odgajatelja

Ivona

OBAVIJEST O SUZBIJANJU KOMARACA

Marac

Grad Našice financira kupnju radnih bilježnica za našičke osnovnoškolce

nasice.hr
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.