nasice.hr
Vijesti

Međunarodni dan medicinskih sestara i medicinskih tehničara

Gradonačelnik Krešimir Kašuba povodom današnjeg Međunarodnog dana medicinskih sestara i medicinskih tehničara uputio je sljedeću čestitku:

Povodom Međunarodnog dana sestrinstva i medicinskih tehničara, koji se obilježava 12. svibnja, svim medicinskim sestrama i tehničarima na području Republike Hrvatske, a posebno onima koji rade u Općoj županijskoj bolnici Našice, čestitam njihov dan!

Danas odajemo priznanje onoj tihoj, često nevidljivoj snazi koju medicinske sestre i tehničari ulažu u svaki svoj radni dan. Sestrinstvo nije samo medicina; to je umjetnost suosjećanja u trenucima kada je ljudima najteže. Njihova empatija liječi tamo gdje lijekovi nemaju utjecaja, a topla riječ često vrijedi više od bilo koje terapije. Ponosni smo na njih, na njihovu požrtvovnost i stručnost te želimo da u istom smjeru i nastave i dalje.

Povodom današnjeg dana zgrada Gradske uprave svijetlit će 𝐏𝐋𝐀𝐕𝐎.

Više iz kategorije

Nastavak ulaganja u NK Šipovac: U Županiji potpisan novi ugovor vrijedan deset tisuća eura

Više od 40.000,00 eura bespovratnih sredstava za sigurnije Našice

Ivona

Radovi u centru grada dio su povijesnog projekta Aglomeracije

Ivona
nasice.hr
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.