nasice.hr
Vijesti

Sportski susreti umirovljenika u Velimirovcu

Gradska udruga umirovljenika Našice danas je organizirala sportske susrete umirovljenika iz Vukovara, Donje Motičine i Našica. Susreti je održan u Društvenom domu „Stjepana Pintarića“ u Velimirovcu, a snage su odmjerili u kartanju bele, šahu, boćanju i pikadu. Okupljene je ispred udruge domaćina pozdravila Magda Prošić, a igre su službeno otvorili gradonačelnik Krešimir Kašuba i predsjednica Gradskog vijeća Grada Našica ujedno i direktorica Turističke zajednice Grada Našica Ines Resler. Istaknuo je da ovakvi događaji smanjuju usamljenost, jačaju duh zajedništva i čine naš grad boljim mjestom za život svih generacija.

Više iz kategorije

Za lakši pristup vrtiću Zvončić

admin

Prijem delegacije Zagrebačke filharmonije i predstavnika Hrvatskog Crvenog križa ususret festivalu Dore Pejačević kod gradonačelnika Krešimira Kašube

Ivona

Uskrsna igraonica

Ivona
nasice.hr
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.