nasice.hr
Vijesti

Naš grad u jesenskim bojama

U susret 1. Našičkom jesenskom sajmu glavni gradski trg u Našicama obojan je u jesenskim bojama. Grad Našice i Turistička zajednica Grada Našice i ovo su godišnje doba odlučili prigodnim ukrasima približiti sugrađanima i posjetiteljima te ih potaknuti na stvaranje lijepih uspomena. Kako bi grad bio što ljepši pobrinuli su se članovi Udruge mladih INFO Našice i Obrta Iris Candle Art uz pomoć zaposlenika Našičkog parka d.o.o.

Kako bi naš grad ostao što duže lijep i uredan mole se građani da ukrase ne diraju i ne uništavaju.

Više iz kategorije

Gradonačelnik Kašuba predao vrijednu donaciju NK Martin

Marac

Dan hrvatskog olimpijskog odbora – akcija “Kretanjem do zdravlja”

Ivona

Druga večer Adventa u Našicama okupila je mnogobrojnu djecu i roditelje

Marac