nasice.hr
Vijesti

Svjetski dan Crvenog križa

Gradonačelnik Krešimir Kašuba povodom Svjetskog dana Crvenog križa uputio je čestitku volonterima i zaposlenicima Gradskog društva Crvenog križa Našice:

U ime Grada Našica, upućujem najiskrenije čestitke povodom Svjetskog dana Crvenog križa koji se obilježava na današnji dan.

Volonteri i radnici Gradskog društva Crvenog križa Našice su oni koji pružaju ruku pomoći onda kada je najteže – u kriznim situacijama, prirodnim nepogodama, ali i u svakodnevnom radu s najranjivijim skupinama. Više od 2.000 sati volonterskog rada dovoljno govori o njihovoj prisutnosti u našoj zajednici, a njihova plemenitost, vođena načelima humanosti i nepristranosti, čini našu zajednicu boljim i sigurnijim mjestom za život.

Hvala im što izdvajaju slobodno vrijeme i daruju ga drugima, na njihovoj hrabrosti i na velikom srcu koje pokreće lanac dobrote koji ih je i doveo na 5. mjesto u Republici Hrvatskoj po broju prikupljenih doza krvi na broj stanovnika.

Želim im puno uspjeha u daljnjem radu!

Sukladno tome danas će zgrada Gradske uprave biti obasjana 𝐜𝐫𝐯𝐞𝐧𝐨𝐦 bojom.

Više iz kategorije

2. Našička viteška priča

Ivona

Završetak izgradnje novog vrtića u planu je do lipnja 2026. godine

Tomislava Justic

Svečani prijem povodom Međunarodnog natječaja Pčelica Medulica

Ivona
nasice.hr
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.